38-річна Меган Маркл, 35-річний принц Гаррі і їх чотиримісячний син Арчі завершили свій десятиденний тур по Африці, і зараз підсумки цієї поїздки активно обговорюються в королівських колах. З цього приводу вже висловилася і королева Єлизавета, яка уважно спостерігала за подорожжю герцогів з Лондона.

Джерела, близькі до королівської сім’ї, стверджують, що королева залишилася задоволена туром – причому особливо її вразила поведінка дружини улюбленого онука.

“Вона побачила, як Гаррі розкрився з більш зрілою і усвідомленої боку. І вона дійсно захоплена тим, як Меган підвищила свої позиції”, – поділився інсайдер з виданням Us Weekly.

При цьому анонім уточнив, що в турі Меган Маркл показала себе такою ж щирою і чуйною, якою вона і є в реальному житті:

“Це справжня Меган. Це не удавання. І хоча герцогиня ніколи не замінить леді Діану, вона сповнена рішучості і далі йти по її стопах”.

До слова, з самого початку відносин Меган і Гаррі королева Єлизавета схвалювала вибір онука, незважаючи на те що в ЗМІ ходили чутки про її нелюб’язність до невістки. Раніше інсайдери повідомляли, що королева захоплюється розумом, ввічливістю і бажанням Меган вчитися чомусь новому. Британська королева також відзначала ентузіазм обраниці онука за відношенням до життя і роботи, який їй дуже подобається бачити в людях.

Нагадаємо, що тур Меган Маркл, принца Гаррі та їхнього сина Арчі по Африці пройшов з 23 вересня по 2 жовтня. За цей час зоряна пара встигла разом побувати в Кейптауні і Йоганнесбурзі, а Гаррі додатково один відвідав ще Ботсвану, Анголу і Малаві.

Один раз за поїздку подружжя вийшло в світ разом з сином Арчі – вони взяли малюка на зустріч з архієпископом Кейптауна. Це офіційний захід стало одним з найбільш зворушливих за час всього десятиденного туру.