Віктор Небоженко, політолог і соціолог, директор соціологічної служби "Український барометр", дав прогноз з приводу того, як Володимир Зеленський буде справлятися з тиском Кремля на посту президента України. 

Він також розповів, чому він стане незручним для путінської верхівки лідером країни. 

 "Зеленський для Росії буде дуже незручним президентом України. Дуже! Перш за все, всі будуть підозрювати, що Зеленський – прихований друг Росії, тому йому, як і Трампу, потрібно буде постійно доводити протилежне, доводити свою проукраїнськість. Для Путіна це незручно, тому що не вийде, як за допомогою Порошенка, вводити в оману населення. Порошенко одягав вишиванки, брав лампадки, прекрасно говорив по-українськи, плакав, вмів, коли треба, стояти на колінах – він чудово грав роль типового українського політика. Зеленський не зможе грати якусь роль. По ньому видно, що він – представник центральної та південно-східної України. Значить, йому доведеться, незважаючи на всі очікування Кремля, бути більш проукраїнським, ніж він хоче", − заявив він. 

Крім того, на думку Небоженка, в Кремлі не зможуть скористатися політичною турбулентністю, викликаною президентськими виборами в Україні, але напевно спробують відіграти своє на осінніх виборах в Раду. 

"Ні. Новий Крим або "Новоросія". Росія категорично не може чогось подібного зробити зараз. Однак, дійсно, Росія спробує отримати проросійську більшість у парламенті. Ось тут у неї можливості є", − підсумував він.