Раніше з’явилася інформація про те, що рідна мати жертви відмовилася від претензій до бізнесмена, передає Корупція.Інфо.

Бізнесмена Петра Димінського можуть оголосити в міжнародний розшук у межах справи про смертельну ДТП у Львівській області, котра сталася у серпні цього року. Юристи ж прогнозують, що навіть за умови доведення провини водія той може дочекатися амністії та не потрапити за ґрати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Якщо ця особа і далі не з’являтиметься до слідчих, будуть вжиті заходи щодо становлення її місця перебування і обрання міри запобіжного заходу. Якщо слідчий прийме таке рішення, буде оголошено у міжнародний розшук по лінії Інтерполу", – наголосив речник Нацполіції України Ярослав Тракало.

ВідеоБізнесмену Димінському повідомили про підозру у скоєнні ДТП
Одразу після аварії Димінський виїхав до Швейцарії на медичне обстеження, а де він перебуває зараз, невідомо. Великий маєток бізнесмена в селищі Брюховичі неподалік Львова порожній. Сусіди розповідають, що не бачили власників уже кілька місяців. "У день тої аварії бачив, коли він спускався вниз, з того часу не бачив. Він у машині їхав із супроводом", – розповів один із жителів Брюховичів.

Популярне: “Залучимо і ФБР, і Скотланд-Ярд”: Що ще готує ГПУ для Саакашвілі

Кілька днів тому в соцмережах з’явилася заява, написана начебто мамою загиблої жінки, цей документ розмістив у себе на сторінці адвокат охоронця Димінського. У заяві Марія Тріла відмовляється од матеріальних претензій, спричинених їй в аварії. Чому матір загиблої так зробила, з’ясувати не вдалося: вдома її немає, а телефон не відповідає. Двоюрідний брат загиблої, який одразу після аварії добивався справедливого розслідування, пояснив, що його мама Наталії відсторонила від справи. "Вона мені не пояснювала нічого, вона сказала, що це її рішення і я маю його поважати", – пояснив Степан Мацевко.


Подруга і колега загиблої Наталії Марія Маційовська зізнається, що оголошення про підозру відомому бізнесменові відновило її віру в справедливість. Дівчина впевнена, що справу мають довести до кінця і судити винного по закону. "Ми сподіваємося, що Наталіїна смерть, можливо, дасть якийсь такий поштовх чи хвилю для того, щоб такі справи, в яких замішані такі люди, можливо, в нашій державі почнуть по-іншому йти", – пояснила вона. Проте юрист Назар Олексюк застерігає, що про справедливість говорити ще дуже рано, бо для доведення провини замало висновків експертизи ДНК. "Потрібно провести відповідні автотехнічні експертизи, треба провести слідчі експерименти з моделюванням ситуації, яка відбувалася на дорозі. Ніхто, ні разу, і не відомо, щоб із серпня місяця проводився будь-який слідчий експеримент по цій справі", – наголосив правник. І додав, що навіть якщо провину Димінського доведуть, а його самого знайдуть, то це все одно не буде гарантією відбуття винним реального покарання, адже бізнесмен може потрапити під амністію.