Те, що відбувається зараз, руйнування енергосектору призведе до кризи, якої в Україні ще не було

Про це заявив екс-президент Грузії, екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі.

“Якщо сектор (енергетичний) зруйнувати, якщо сектор знищити, а зараз все до цього веде, то реально не буде, по-перше, світла і води у звичайних людей, не буде в лікарнях, апаратам штучного дихання не буде на чому працювати. Тобто ситуація дуже проста “, – сказав Саакашвілі.

Він також зазначив, що Україна не повинна знову опинитися в енергетичній залежності від Росії, до чого вона рухається зараз, імпортуючи електроенергію, що вбиває вітчизняну енергетику, інакше це буде пекло.

“Я прекрасно знаю, що таке залежати від Росії енергетично. Коли я став президентом Грузії, і коли Росії не сподобалися деякі мої кроки, в найхолоднішу зиму через рік після того, як я підтримав, до речі, Майдан в Україні, мене хотіли покарати, і в результаті покарали мій народ, повністю відключили Грузію від електроенергії, від газу. І ми ледве вижили. Якби тоді просто інші сусіди нам не дали руку допомоги, просто багато людей б загинуло. Не можна залежати від Росії. Не можна ні під яким соусом ” , – підкреслив Саакашвілі.