Новонароджена дочка волонтера і засновника підрозділу "Госпітальєри" в складі добровольчого українського корпусу "Правого сектора" Яни Зінкевич Богдана народилася спокійною і серйозною.

Про це заявив чоловік і колега Яни з медичного батальйону Добровольчого українського корпусу "Госпітальєри" Максим Корабльов, передає Корупція. Інфо

"Богдана народилася дуже красивою, з довгими кучерявими волоссям. Малятко більше схожа на мене. Вона спокійна, багато спить, добре їсть, чи не вередує. Взагалі, дівчинка дуже серйозна. Напевно, піде по стопах мами – вивчиться на медика і буде рятувати людей" , – поділився молодий батько.


За словами заступника головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Ніни Рубан, малятко здорова.

"Пологи проходили за допомогою кесаревого розтину, тому бабуся і тато перебували не в операційній, а очікували в кімнаті поруч. Оскільки операцію проводили під наркозом, першим на руки взяв новонароджену дочку тато, і тільки потім мама. Коли я поклала дитину на руки батькові, вона … схопила його палець. Чоловік навіть розплакався від щастя. Дівчинка здорова, почуває себе чудово ", – повідомила лікар.

Як відомо, жінка завагітніла вже після важкої аварії, яка прикувала її до інвалідного крісла.

Як повідомляли раніше, 12 травня волонтер отримала пропозицію руки і серця від коханого чоловіка Максима Корабльова, а 31 жовтня народила дитину.