Наступного тижня (з 21 грудня) Україна проведе зустріч із місією Міжнародного валютного фонду, а на початку 2021-го очікується черговий транш МВФ.

Про це в програмі “Свобода слова Савіка Шустера” повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Трансляція велася на YouTube-каналі Shuster online 18 грудня

Як уточнив прем’єр, оголошення про новий кредит МВФ буквально за годину до його виступу в “Свободі слова Савіка Шустера” зробив президент України Володимир Зеленський і сам міжнародний Фонд.

“Уже на початку наступного тижня Україна отримає місію МВФ, тобто ми будемо мати транш МВФ, він буде вже на початку наступного року, але наша співпраця продовжиться”, – сказав глава Кабміну.

Шмигаль додав, що країна два тижні тому отримала транш від Європейського Союзу. Його розмір склав 600 млн євро.

“Ми закінчуємо цей рік із виконанням усіх соціальних зобов’язань держави, які були заплановані цим бюджетом, ми виплачуємо всі зарплати… інвестиційні виплати”, – додав Шмигаль.

Нагадамо, “Візит” МВФ до України відбудеться в онлайн-форматі.

Раніше Денис Шмигаль заявляв, що країна розраховує на отримання наступного траншу від Міжнародного валютного фонду в лютому-березні-2021.

Згідно з умовами отримання кредиту, Україна, крім іншого, повинна скасувати регулювання тарифів на газ і провести податкову реформу.