Президент України Володимир Зеленський записав нове відео з циклу “Відверто з Президентом”.

У новому відео Зеленський за кермом автомобіля Тесла говорить про депутатів, уряд, посадки та Нормандію.

Найперше Президент Володимир Зеленський визнає складності у роботі фракції «Слуги народу» у Верховній Раді через велику кількість нардепів у її складі.

«Я розумію нашого голову фракції. І Давіду [Арахамії] складно і заступникам фракції складно тому що такої партії ніколи не було. 254 людині і люди різні. Є люди, які знаються в будь-яких законах, вони освідчені, провідні економісти, з практикою, досвідом, юристи…А є звичайні люди, вони чи фермери, чи з будь-яких підприємств», — розповів Зеленський.

Він додав, що останні — це прості люди, які довго «вʼїжджають» і тому є помилки. «Але з іншого боку вони показують і відношення того чи іншого класу і підказують тобі де є помилки в тих чи інших законах, тому що вони є представниками інших прошарків нашого суспільство з різною ментальністю і різним заробітком», — пояснив президент.

При цьому він додав, що «поки у «Слуги народу» в парламенті демократія, але поки що».

“– Найголовніша перемога цієї Верховної Ради – проголосовані законопроекти. Ухвалено близько 70 законів, серед них дуже важливі – повернення закону про незаконне збагачення, гучний закон про зняття недоторканності, судова реформа, перезавантаження Генеральної прокуратури, багато законів для поліпшення бізнес-клімату”, – похизувався президент.

Також тих міністрів , які не покажуть результатів до кінця 2019 року, чекає звільнення.

– Молодий уряд – це плюси і мінуси. Немає досвіду в корупції – це великий плюс. Повне перезавантаження – це ризик, але великий плюс. Якщо вони не впораються, чекаємо до кінця 2019 року, хто не зможе, з тим будемо прощатися, – сказав президент.

Зеленський підкреслив, що нині не збулися негативні прогнози щодо діяльності нового президента та уряду.

Україна на майбутньому саміті «нормандського» формату буде обговорювати питання подальшого розведення сил на Донбасі.

Зеленський додав, що всі питання, які будуть проговорюватися за столом переговорів «нормандської» четвірки — потім будуть доноситися до українського суспільства.

«Який далі план дій, в яких містах чи селах буде розведення військ, яким буде формат нового обміну [утримуваними особами], які строки який формат виборів на Донбасі буде…Всі ці питання треба проговорювати на «нормандській» зустрічі, а потім приходити до суспільства і говорити – ось у нас є такі варіанти рішень, ніяких таємниць», — заявив Зеленський.

Він також додав, що неможливо припинити війну, «не розмовляючи з людьми».

Також Володимир Зеленський заявив, що через виснажливу роботу президента у кінці вечора він з людини перетворюється в організм.

“До цієї роботи, до цього звикнути не можна. Люди як кажуть: до доброго швидко звикаєш, а це реально життя дуже складне, дуже складна професія, яка забирає всі сили, час та іноді бажання. В кінці вечора з людини перетворюєшся в якийсь організм, який не хоче думати, робити, навіть не розуміє іноді про що говорить сім’я”, — сказав Зеленський.