Парламентський кореспондент "Російської служби BBC" Фаріда Рустамова звинуватила в сексуальних домаганнях депутата Держдуми Росії Леоніда Слуцького, повідомляє сайт видання, передає Корупція.Інфо

За словами Рустамова, інцидент стався 24 березня 2017 року кабінеті Слуцького, куди вона прийшла, щоб взяти коментар про візит в Росію кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен. Журналістка зайшла в кабінет депутата разом з його помічницею по роботі з пресою Діаною Рудаковой. Однак помічницю Слуцького попросили ненадовго вийти з кабінету, оскільки вона за сумісництвом працювала кореспондентом ТАРС.

Рустамова задала депутату питання про візит Ле Пен в Москву, однак той швидко змінив тему розмови, назвав журналістку "зайчуткой" і запропонував їй кинути BBC і йти працювати до нього. Рустамова відмовилася. На питання, чи пов'язано небажання дати їй коментар з її роботою на BBC, Слуцький відповів: "Ні, просто ти від мене бігаєш, цілуватися не хочеш, я на тебе образився".

Журналістка відповіла, що у неї є хлопець. Депутат запропонував їй кинути нареченого, проте та відповіла, що хоче вийти за нього заміж. "Дуже добре, будеш його дружина, а моя коханка", – відповів Слуцький.

Популярне: "Прокручувала різні варіанти самогубства…": Черговий випуск "Міняю жінку" вразив українців
 

В кінці розмови депутат сказав: "Давай, зайченя, буде настрій – зазирай, я за тобою скучив", – після чого, як пише BBC, різко наблизився до неї, провів "внутрішньою частиною долоні по лобку вгору" і відскочив. Уся розмова журналістки з депутатом був записаний, оскільки Рустамова включила диктофон при вході до кабінету, щоб взяти коментар. За словами журналістки, Слуцький знав про що ведеться запису.

Журналістка сказала депутату, що більше до нього не прийде, тому що він "розпускає руки".

"Я руки не розпускаю, ну так якщо, чуть-чуть. Розпускати руки – це негарне вираз", – відповів Слуцький. Він додав, що пристає красиво.

"Не переживай. Давай зазирай до мене в гості, я тебе завжди радий бачити … Зайченя, якби я щось тобі розповів, я був би покараний. Я скористався твоїм приходом, щоб ще раз підкреслити інтерес до тебе. Кидай на […] молодої людини і зазирай. Чим раніше ти це зробиш, тим краще. Я готовий тобі реально допомагати ", – підсумував він.

У лютому 2018 років чотири журналістки звинуватили в домаганнях депутата Держдуми РФ від ЛДПР Леоніда Слуцького. Парламентарій запевнив, що "ніколи такого не було", але відмовився проходити перевірку на поліграфі.