Wx600_223100

У мережі розповіли історію про касира у львівському супермаркеті "Ашан" із поганим слухом, якій доводиться стикатися з хамством з боку покупців.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав місцевий житель Ігор Сайко.

"Глюкнула банківська карта на касі. Касир – з поганим слухом. Добре, що черг особливо не було. Закрили ми касу, поки я в банк дзвонив, розблокував. Всі з вибаченнями, посмішками. Переписувалися в її блокноті. "Вибачте", "Нічого страшного", "Спасибі" і т.п", – написав він.

Після цього хлопець вирішив піти до адміністратора, щоб похвалити касира, і йому запропонували написати подяку в книгу відгуків і скарг.

"Написав кілька пропозицій. Розмовляйте з адміністратором. І тут вона видає: "Ви знаєте, за чотири роки, що я тут працюю ви перший підійшли подякувати таку людину. Завжди приходять – скаржаться, обзивають "Не то пробив, я їй кажу, а вона глуха!", "Навіщо ви таких на роботу берете?!". Ви знаєте, нам заборонено грубіянити, але в таких випадках я не стримуюсь і хамлю тим клієнтам", – додав Сайко."Обов'язково за нагоди подякуйте або персонал у залі, або касира з будь-якими фізичними вадами. Не полінуйтеся! Виявляється, навіть за підтримки роботодавців, наше совкове бидло примудряється і далі таких людей ображати! Будь ласка, будьте людьми! Ніхто не знає, що кого чекає завтра", – резюмував він.

Зазначимо, що пост, який був опублікований вночі 26 лютого, вже встиг зібрати майже 20 тисяч "лайків" і коментарів із вдячністю.

"Тепер завжди буду шукати саме цю касу. А також вивчу кілька елементарних слів на мові жестів", – написала користувач Анна Рещетчук.