СБУ викрила організовану злочинну групу, яка незаконно позбавила волі і катувала понад 200 наркозалежних, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТАКОГО собі навіть “95 квартал” не дозволяє!!! Українські гумористики жорстоко висміяли Порошенка (ВІДЕО)

Дану діяльність організували злочинні групи на Чернігівщині, які діяли під виглядом реабілітаційного центру. Вони насильно забирали людей, які на думку їхніх родичів, є наркозалежними й відвозили на «лікування».

«Реабілітанти» жили у спеціально відведених бараках і підвалах, до них застосовувалися тортури. Позбавлені волі не могли самостійно покинути місце перебування, за ними постійно спостерігали «наглядачі» центру. Вони також не розпоряджалися власним часом і примусово працювали на деревообробному виробництві, сільськогосподарських та будівельних роботах на користь власників «реабілітаційного центру», — йдеться в повідомленні.

Правоохоронці звільнили 200 незаконно утримуваних «реабілітантів», які вже дали свідчення проти своїх наглядачів. Також були затримані 22 члена даного «реабілітаційного центру».

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 127 (катування) і ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Триває комплекс невідкладних слідчих дій.