10 госпіталізованих до обласної інфекційної клінічної лікарні вживали рибу гарячого копчення, придбану в одному із торгових кіосків на ринку "Привокзальний" у Львові, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до КиєваУ п’ятницю, 22 вересня, о 18.15 до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про те, що до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні госпіталізовані з діагнозом "гостра кишкова інфекція" шестеро людей, які вживали рибу гарячого копчення, придбану в одному із торгових кіосків на ринку "Привокзальний" у Львові.

Стан госпіталізованих був наближеним до важкого, вони скаржилися на підвищення температури тіла, головний біль, нудоту, блювоту, біль в животі, частий рідкий стілець.
Станом на восьму годину 23 вересня медики госпіталізували вже 10 людей, які вживали рибу гарячого копчення, придбану в одному із торгових кіосків на ринку "Привокзальний" у Львові. Зокрема – одну дитину, повідомили сьогодні, 23 вересня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації