9 сезон проекту обіцяє стати небанальним.

Телеканал СТБ розпочав зйомки 9 сезону проекту "Зважені і щасливі". Днями автори розкрили таємницю, хто стане суддею та тренерами шоу.

Цього року глядачів чекає спекотна боротьба за нове здорове життя. На місце ведучої повернулася Аніта Луценко. Тренери – Марина Боржемська (Узєлкова) і Іраклі Макацарія, колишній "холостяк" України. Цей сезон знову буде поодиноким, де кожен учасник відповідає лише за себе.

Однією з учасниць дев'ятого сезону стала відома українська оперна співачка Олена Гребенюк, яка прийшла на проект заради дочки. Початкова вага Олени – 95 кілограмів.

"Брати участь вирішила через доньку, тому що вона у мене теж повненька. Хочеться показати на особистому прикладі, що не все так погано, всього можна досягти своїми зусиллями і силою волі. Так що, коли я схудну на проекті і повернуся додому, вона побачить мій прекрасний результат і теж підтягнеться. Буду їй в цьому всіляко допомагати з уже правильними знаннями, які отримаю тут. Перемога не головне, але ніколи не стану спеціально філонити, щоб програти. Якщо я розумію, що можу докласти максимум зусиль для того, щоб досягти поставленої мети, то зроблю все, буду працювати до останнього поту" – розповіла Олена.