Ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко, якого підірвали у Донецьку 31 серпня, відрізнявся вельми дивними ораторськими здібностями.

Багато з його заяв викликали бурю насмішок навіть у його оточенні. Пропонуємо згадати топ-5 найбезглуздіших висловлювань убитого терориста.

Узяти всю Британію

"Я зараз не говорю [захопити] Київ. Насправді потрібно брати навіть не Берлін. Потрібно його пройти і взяти Британію всю як таку. Все зло нашої російської долі – це англосакси. Якщо ми візьмемо Британію, то настане золотий вік Росії", – погрожував одного разу Захарченко.


Штурмувати Київ

У жовтні 2016 року у програмі пропагандиста Володимира Соловйова він заявив: "Наші військові з'єднання готові взяти штурмом Київ".


Повернути "скіфське золото"

Рішення суду передати Україні виявлене у Криму "скіфське золото" Захарченко коментував так: "Як тільки ми візьмемо Київ, "скіфське золото" повернеться до Криму".

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)


Знищити Україну за 60 днів

"Зараз пішов відлік. Кожен день – це той цвях, який вбивається у труну країни, яка називалася раніше Україна. Максимум 60 днів – і держава практично перестане існувати", – говорив він у березні 2017 року у розпал "блокади" окупованих територій.


"Будемо приходити мертвими!"

Таку заяву він зробив після вбивства "Гіві" у лютому 2017 року. "Усіх ви нас не перестріляєте, все одно ми будемо приходити до вас мертвими і все одно ми будемо вас вбивати", – говорив екс-ватажок "ДНР".


Нагадаємо, як повідомлялося, у мережі з'явилися перші фото і відео з місця вбивства Захарченка. У "ДНР" заявили, що затримали вбивць Захарченка – ними виявилися "українські диверсанти".

При цьому також з'явилася інформація, що підозрюють охоронця Захарченко, який є власником кафе, де прогримів вибух.