Протоієрей Православної церкви України Петро Зинич заявив, що всі ті люди, які віддадуть свій голос за Володимира Зеленського – згорять у пеклі. 

Про це священнослужитель написав у коментарі до публікації у Facebook. 

Допис користувача Юрія Дорошенка стосувався другого туру президентських виборів. 

“Любителям зеленого кольору нагадаю: російська чума починалася саме з зелених чоловічків”, – написав Дорошенко.

У відповідь до такого допису протоієрей ПЦУ Петро Зинич, який править службу у Володимирському соборі у Києві, написав сенсаційну заяву. 

“Всі, хто проголосує за клоуна Зеленського, буде горіти в пеклі”, – констатував священник. Свою репліку Зинич завершив словами “Амінь і Богу слава!”.

"Бог все простить. А ми зафіксуємо. І подивимося як ці хлопці будуть перевзуватися вже через 2 тижні", – прокоментував пост священика журналіст Олександр Дубінський в Facebook, і поділився скрінами з коментарем священнослужителя. 

Зазначимо, що на даний момент коментар протоієрея Зинича під публікацією Дорошенка відсутній.

Це вже не перший випадок, коли церква бере активну участь в передвиборчій кампанії.

Раніше повідомлялося, що священики Православної церкви України (ПЦУ) отримують вказівки про молитву за перемогу конкретного кандидата на президентських виборах. Про це заявила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироід.

"Команда нинішнього президента робить все для того, щоб втратити навіть тих, що є. Тому що вони використовують мову ненависті. Виявляється, що з Адміністрації президента дзвонять по церквах і розповідають, як правильно треба молитися, щоб переміг нинішній президент на виборах", – заявила вона.

І хоч законом агітувати церкві за конкретного кандидата не забороняється, проте з моральної точки зору – це неприпустимо.