Колишній народний депутат Василь Волга, який втік до Росії, заявив що побоюється розправ добровольців під керівництвом Дмитра Яроша над прихильниками кремлівської окупації України.

Примітно, що посіпак російських загарбників він цинічно назвав громадянами-інакодумцями, які закликають до миру з агресором. Свою неадекватну промову Волга озвучив в ефірі пропагандистської програми "Час покаже" на "Першому каналі".

"Я вам нагадаю: тих, хто закликає до миру з Росією в Україні, їх вбивають. Я пережив замах на своє життя! Ще одна дуже важлива заява в контексті підготовлюваного вогню навколо Азовського моря: зовсім недавно Ярош зробив заяву про те, що він знімає два батальйони своїх із передової, розосереджують їх по території України, і ці люди, за словами Яроша, якщо треба, то будуть валити тих, хто мислить інакше. Це означає, що вони будуть вбивати тих людей!" – висловився переляканий зрадник України.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Крім усього, він безпідставно звинуватив свою рідну країну в розпалюванні конфлікту на Донбасі і в Азовському морі, хоча ініціатором обох ескалацій насправді є Російська Федерація.

"Ні для кого не секрет, що керівництво України давно смажить сосиски, вибачте мене, на цьому вогні, який горить на Донбасі і який хочуть, судячи з усього, запалити ще й ось тут навколо Азовського моря", – вдався до абсолютно неадекватних епітетів Волга.