Президент України Петро Порошенко був причетний до будівництва у Вінниці світломузичного фонтану. Про це на своїй сторінці в Facebook напісаланардеп Ірина Луценко.

Вона розповіла про відвідини заходу, присвяченого закриттю сезону уявлень фонтану Roshen.

«Але давайте пам’ятати, хто зробив це диво. Його зробили люди, які працюють на цьому заводі та інших заводах ROSHEN в Україні. Його зробили інженери, дизайнери і будівельники. Його зробив Фонд Петра Порошенка і безпосередньо наш Президент.

І тепер він робить диво для нас в Україні.», – написала Луценко.

Також, представник президента у Верховній Раді зазначила, що: "Петро Порошенко очолив державу з порожньою казною, роз’їденою корупцією системою, розваленою армією і російською навалою. І не лише втримав країну, а добився того, що не вдавалося жодному президенту".

Ірина Луценко перерахувала всі досягнення гаранта.

"Як Верховний Головнокомандувач зупинив військовий наступ Російської Федерації та відродив з попелу українську армію, яка щодня стає сильнішою і сучаснішою.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Як головний дипломат сформував потужну міжнародну коаліцію підтримки України. Проти Росії діють санкції, і цього тижня ми отримали чергову перемогу – делегація Російської Федерації не змогла повернутися в Парламентську Асамблею Ради Європи.

Українці отримали безвізовий режим і повернулися у сім’ю європейських народів, до якої належали з часів заснування Київської Русі. Україна стала суб’єктом міжнародної політики".

Варто нагадати, андидат в президенти Петро Порошенко стверджував, що як тільки очолить країну, відразу ж позбутися від бізнес-активів – продасть "Рошен".

Став президентом, а з "Рошеном" прощання затягувалося. Розгорівся скандал. Два роки журналісти дошкуляли главі держави питаннями: коли ж? І Порошенко "здався". З 2016-му він заявив, що передав концерн в "сліпий траст".

"Я в цьому році підписав договір про передачу моєї частки в" Рошен "в незалежний траст, який заснований на моделі blind trust, – заявив Порошенко. – На весь час моєї каденції як президента, ні я, ніхто інший не може цей траст розірвати. згідно з цією угодою, жодна моя вказівка ​​не має юридичної сили ".

Експерти ж стверджували, що передача в "сліпий траст" не є повноцінним продажем компанії.