У Києві на Видубичах, неподалік вулиці Промислової, у п’ятницю, 29 березня, на маневровій гілці з рейок зійшли сім вагонів вантажного потяга.

У Києві на Видубичах зійшов з рейок потяг. Під час аварії було пошкоджено сім вагонів, однак потерпілих вдалося уникнути.

Причиною події в прес-службі “Укрзалізниці” назвали поганий стан рейок, які знаходяться в розпорядженні “Київ-Дніпровського МППЗТ”.

Розслідуванням аварії займатиметься спеціально створена комісія. Повідомляється також, що НП трапилася після 22:00 28 березня. Поїзд почав сходити рейок на маневреної гілці.

“Як розповів працівник залізниці, їм повідомили про інцидент ще вранці. Водночас чоловік зазначив, що це серйозна подія. Частина пошкоджених вагонів нові”, ‒ уточнили в ЗМІ.

Частина вагонів лежала на боці, а у деяких колісні пари з візками відірвало від заснування вагона. Крім цього, через аварію серйозно пошкодилися рейки ‒ місцями їх буквально відірвало від землі. На щастя, обійшлося без постраждалих. Деталі інциденту з’ясовуються.