Відома мексиканська актриса і танцівниця Едіт Гонсалес померла на 55-му році життя, повідомляє El Universal.

У 2016 році у актриси виявили рак яєчників, вона перенесла кілька операцій і повідомила про ремісії. Однак пізніше хвороба повернулася. Кілька тижнів тому її госпіталізували, стан продовжував погіршуватися, і сім'я прийняла рішення відключити її від апаратів штучного підтримання життя. 13 червня актриса померла.

Тисячі шанувальників поспішили висловити співчуття близьким Гонсалес. Не залишилися осторонь і інші зірки мексиканських серіалів. Так, Вероніка Кастро, з якої Едіт грала разом у мильній опері "Багаті теж плачуть", повідомила, що їй буде важко змиритися з трагедією.

Також, ведуча популярного мексиканського ранкового шоу Андреа Легаррета назвала Гонсалес «люблячим воїном» і прикладом для багатьох жінок.

У Едіт залишилися чоловік і дочка-підліток. Російському глядачеві Едіт Гонсалес знайома за ролями Марісабель в серіалі "Багаті теж плачуть" і Леонелло в "Дикої Розі".

Жінка продовжувала активно працювати до самої своєї смерті, зовсім недавно вона була суддею мексиканського реаліті-шоу «Це мій стиль».

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Guenaaaaassssss!!!!!!! #smile 😃😜

Публикация от Edith Gonzalez Lazo (@edithgonzalezmx1)