У поліції республіки розповіли, що жінка була вбита маленьким сином з мисливської рушниці. Ця подія поставило на вуха весь регіон.

Як стало відомо, представники правоохоронних органів Північно-Кавказького федерального округу підтвердили те, що трирічна дитина вистрілив в молоду жінку, яка є йому рідною матір'ю, завдавши їй поранення, не сумісні з життям.

За отриманою інформацією, даний трагічний інцидент стався в Каспійську, де дитина, який тримав в руках вогнепальну зброю, зробив постріл, смертельно поранивши матір.Джерело в правоохоронних органах регіону поки відмовився дати будь-які коментарі з приводу трагедії, однак слідчі розглядають версію про халатне зберіганні зброї. Також у поліції не повідомляють деталі справи, а тримають їх у таємниці.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

Нагадаємо, раніше повідомлялось читачам про оповіданні сусідів про вбитого власними дочками московському "батька-тирана", які розкрили громадськості подробиці хамської поведінки і жахливого ставлення батьків по відношенню до дочок.