В Організації Об'єднаних Націй заявили, що в останні роки були потужними партнерами і учасниками реформ в Україні.
 

Організація Об'єднаних Націй підтримує курс реформ в Україні для досягнення цілей сталого розвитку країни до 2030 року. Про це повідомляє прес-служба ООН.
Координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані на конференції в Торонто з підтримки українських реформ наголосила на важливості ролі донорів у цьому питанні

"ООН повністю підтримує реформи, які обговорюються на цій конференції. За допомогою донорів агентства ООН за останні роки були потужними партнерами і учасниками цих реформ у сферах, що відносяться до їх компетенції та професії, щоб досягти прогресу", – зазначила координатор.

Також Лубрані уточнила, що йдеться про допомогу в реформі децентралізації, сфер охорони здоров'я, освіти, охорони навколишнього середовища та енергетики. Крім того, організації ООН надають допомогу в питанні боротьби з корупцією в Україні.

Нагадаємо, на зустрічі з представниками бізнесу з Economic Club of Canada в Торонто Зеленський закликав інвестувати в український бізнес. Як відомо, президент України Зеленський перебуває в Канаді з робочим візитом.