Президент Білорусі Олександр Лукашенко спробував виправдатися за свої поради з приводу лікування коронавіруса. Зараз Лукашенко наполягає, що його рекомендація лікуватися лазнею і сауною – це був такий жарт, який чомусь сприйняли серйозно.

«Пам’ятайте мої ці жарти, які потім невідомо на що перетворили. Типу, трактор вилікує, не галасуйте, кричіть, а краще в баню сходіть. Ну, жартома так було сказано. Ну, це було брендом батьки, який, бачте, божевільний, і не знає, як лікувати людей. Хоча за цими фразами були дуже серйозні речі », – заявив Лукашенко.

Зараз Лукашенко продовжує поширювати рекомендації щодо профілактики коронавіруса. Тепер білоруський президент радить правильно дихати і займатися спортом, а маску якщо і носити – то не на вулиці, а в приміщенні.

Нагадаємо, з початку епідемії коронавіруса Лукашенко наполягав, що Білорусі карантин не потрібен. Виступаючи на злободенну тему профілактики коронавіруса, білоруський президент роздавав поради сумнівної ефективності. Так, Лукашенко радив в рамках боротьби з вірусом більше їздити на велосипеді і не лізти при цьому до чужих жінок.