Водій однієї з маршруток, що курсує від Обухова (Київська область) до Києва за маршрутом 309, відмовився везти безкоштовно сина загиблого на Світлодарськ ій дузі Анатолія Коваля. Про інцидент розповіла мати хлопчика, Інна Коваль, передає Корупція.Інфо

"Мій син вчиться в школі в селі Безрадичі, що біля Обухова. Кілька днів тому він після уроків прийшов на зупинку, щоб їхати до Обухова, де ми проживаємо. Тоді ще було дуже холодно і йшов сильний снігопад. Але коли приїхала маршрутка, і син зайшов і показав водієві посвідчення дитини загиблого в АТО військовослужбовця – водій досить грубо сказав йому, щоб він вийшов, так як "пільгове місце вже зайнято", – розповіла Інна Коваль.

Вона додала: коли за дитину спробувала заступитися одна з пасажирок, водій зневажливо кинув фразу "На щось інше гроші є, а на проїзд – немає".

За словами Ірини Коваль, її дитина ще близько години чекав наступну машину на морозі, бо переляканий 9-річний хлопчик просто забув, що мати про всяк випадок поклала йому необхідну для проїзду суму.

"Я розпитувала у сина, не кричали на нього кричали, що не ображали – вона не визнається. Після смерті батька він взагалі став дуже замкнутим. І після цього випадку він категорично відмовляється брати з собою посвідчення і навіть пробувати його показувати в транспорті", – повідомила Ірина Коваль.

За її словами, незважаючи на численні обіцянки Обухівської міської та районної влади про те, що члени сімей загиблих воїнів АТО можуть користуватися правом безкоштовного проїзду, подібні інциденти в місті повторюються постійно.

"Я сама ніколи не користуюся своїм посвідченням. Раз спробувала – мені нагрубили, довели до істерики, і я з тих пір завжди за проїзд плачу. Не хочеться чути, що мій загиблий чоловік поїхав на Донбас, щоб" заробляти "… Водії різні бувають. хтось возить без обмежень і учасників АТО, і вдів з дітьми, а хтось хвалиться, що взагалі не бере. і якби ж то висаджували дружин, матерів. Але це діти! Як можна висадити з машини маленьку дитину в такий мороз ? " – обурюється жінка.

Імені водія, який образив її сина, Інна не знає досі. Зізнається: вона не хоче добиватися звільнення цієї людини, хоча, можливо, і рада була б, якби його якось покарали. Втім, більше вона хоче запобігти повторенню подібних ситуацій в майбутньому.

"Ми хочемо, щоб хоча б дітей перевозили – і не кривдили. В Обухівському районі 14 сімей загиблих захисників. Діти є не у всіх. Хіба може дітей 10 набереться на район. Хіба це такі великі гроші? Чому місцева влада не може вирішити це питання з перевізником? Зате коли ми прийшли в Обухівський міськрада з цим проханням, один із заступників мера заявив дослівно: "Розумієте, багато з'явилося таких" присмокталися ". Підуть туди за гроші, а потім повертаються, груди нарозхрист – і починають: "так я, так я" … Але при чому тут діти загиблих ?! ", – дивується Інна.

Популярне: "Відробляє Петру Порошенку за те, що…", – мама Савченко прокоментувала арешт доньки

"Чоловіка мого вже немає майже два роки, а син досі говорить про батька в теперішньому часі. Для нього тато досі живе. Він не може перенести цю втрату. Ми майже не говоримо про тата, тому що син починає плакати. Вони ж цього не бачать! Якби вони побачили сльози своїх дітей чи онуків – тільки тоді вони, може, зрозуміли б, яка це біль, як це важко. А так – не розуміють. Думають, якщо дитина, то можна і вигнати ", – додала Інна Коваль.

Чоловік Інни Анатолій Коваль, військовослужбовець 25 батальйону "Київська Русь", загинув на Світлодарськ дузі 29 червня 2016 у час міноментного обстрілу. Тоді ж на тій же позиції загинув і відомий доброволець Василь Сліпак. Одна з мін потрапила прямо в Анатолія, збирати його останки довелося по шматках. Ховали бійця в закритій труні.