Провідна актриса театру «Школа сучасної п'єси» пішла з життя на 48-му році.

Сьогоднішньої вночі не стало заслуженої артистки Росії Анжеліки Волчкової.  «Анжеліка Волчкова померла після важкої хвороби, їй було всього 47 років.  Вона була дуже молода і дуже талановита.  Незвичайно красива і настільки ж розумна.  Вона була добра, сповнена любові і світла », – цитуємо  представника прес-служби театру« Школа сучасної п'єси », де служила актриса.

Одним з перших про непоправну втрату повідомив актор Кирило Ємельянов:

«Сьогодні о 00.05 хвилин, в світле свято Великодня від нас пішла найкрасивіша і найталановитіша актриса театру Школа Сучасної п'єси Анжеліка Волчкова .. З Анжелою ми грали кілька вистав і за час спільної роботи, Вона стала для мене рідною людиною …, Я вірив до  останнього, як і всі наші колеги, хвороба розпорядилися інакше .. Світла пам'ять!  Я тебе дуже сильно люблю!!!  ДЯКУЄМО!  Співчуття родині ».

Анжеліка Волчкова була однією з провідних актрис театру «Школа сучасної п'єси», куди прийшла в 1995 році.  У 2004 році Волчкова була удостоєна звання «Заслужена артистка РФ».  Телеглядачам актриса була відома за серіалами «Повернення Мухтара», «На шляху до», «Лондонград».