В Україні вчора, 9 грудня, пішла з життя головна редакторка жіночого журналу “Наталі” Ірина Трухачова. Про це повідомила пресслужба видання у Фейсбук.

Зазначається, що жінка очолювала видання впродовж трьох років. “Ірина поклала на свої тендітні плечі нелегкий тягар – відродила журнал і протягом трьох років вела “Наталі”, будувала успішне і ціннісне видання для жінок і про жінок”, – написали в пресслужбі.

Також відомо, що в жінки залишилися чоловік і донька. “Ірина нескінченно любила свою сім’ю – чоловіка і дочку Маргаритку, і так само нескінченно любила свою роботу, своє дітище – журнал “Наталі”, – йдеться в дописі.

Водночас про причини смерті не повідомляється. Лікар-кардіолог Володимир Воліков (Vladimir Shan Senge) в коментарях під дописом звукорежисера Костянтина Прокопенка щодо смерті Ірини Трухачової написав коментар наступного змісту: “Царство Небесне і Світла пам’ять … прости, Ірина, що не зміг допомогти … було занадто пізно …”. В іншому коментарі лікар додав, що нічого не буде розповідати, оскільки це лікарська таємниця і остання воля.

Раніше повідомлялося, що пішла з життя громадська діячка української діаспори в Канаді, підприємиця та меценатка Анна Кисіль. За життя жінка фінансово підтримувала діяльність дитячих центрів в Україні, бібліотек та видавництв.