Наше джерело в ОП розповів, що на Банковій будуть пильно стежити за домовленостями між Офісом Президента і регіональними елітами.

Про це пише “Резидент”.

“На кожного мера є компромат, а на його оточення заведені кримінальні справи, яким при необхідності буде дано хід. Для особливо хитрих приготований жорсткий сценарій з рокіровкою / заміною мера на секретарів міської ради”, – йдеться в повідомленні каналу.

“Як красиво перед виборами кандидати в мери розповідали, що не підуть на поводу у центральної влади. Що не вводитимуть карантинні обмеження. Місцями так і було, але навіть мер Черкас Анатолій Бондаренко, який був затятим противником обмежень вирішив піти на мирову з Зеленським. Але не спроста, а лише тому, що президентські “слуги” увійшли до складу нової міськради, тому потрібно відповідати “, – пише “Наблюдатель”. Хоча скоріш за все мер Бондаренко заспокоївся саме через цікаву папочку на нього.

Але навіть незважаючи на все вище перераховане, деякі регіональні еліти вирішили збунтуватися і піти проти центральної влади.

“Палиця відкрито оголошує бунт Президенту, використовуючи свій рідний регіон як інструмент проти ОП і особисто його куратора Кирила Тимошенка. Депутати Волинської обласної ради висловили недовіру голові Волинської обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку”, – пише “Наблюдатель”.