Ув’язнені із Коцюбинської колонії нікуди не втікали, усі 175 засуджених перебувають на місці. Натомість втекла посадова особа, яка спровокувала конфлікт у колонії, передає Корупція.Інфо

Про це повідомив у Facebook заступник генпрокурора Євгеній Єнін.

"Втекла якраз посадова особа державної пенітенціарної служби, яка, власне, і спровокувала інцидент в колонії. Відкрито кримінальне провадження", – заявив він.

Заступник генпрокурора заспокоїв киян, повідомивши, що інформація про втечу 50-ти ув'язнених не відповідає дійсності.

У Державній пенітенціарній службі розповіли, що відбулося. 20 липня ввечері заступник начальника до Ірпінського виправного центру Анатолій Шепель здійснював огляд засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів. Йому здалося, що один із засуджених перебував під дією наркотичних речовин. Після цього до засудженого було застосовано фізичну силу, що викликало обурення основної маси засуджених. Вони зібралися біля чергової частини та висловили невдоволення шляхом побиття вікон.

Згодом масова непокора засуджених була припинена. Лікарі швидкої надали постраждалому медичну допомогу.

За цим фактом проводиться службова перевірка.

Нагадаємо, у поліції раніше розповіли, що у цій колонії утримуються люди, які не вчинили тяжких та особливо тяжких злочинів. У виправному центрі є кілька ділянок, на яких засудженим дозволяється відлучатися вдень і ввечері та повертатися на територію і відзначатися.