Сьогодні всіх приголомшила заява адвоката Саакашвілі, який повідомив про підготовку “ліквідації” політика в тюремній лікарні.

Так адвокат колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, гендиректор опозиційного телеканалу “Мтаварі Архі” Ніка Гварамія стверджує, що чинна влада має намір ліквідувати експрезидента в тюремній лікарні, куди його перевезуть із Руставської в’язниці найближчим часом.

“За нашою інформацією, влада після переведення Саакашвілі в тюремну лікарню має намір імітувати там бунт ув’язнених, який завершиться його (Саакашвілі. – Ред.) ліквідацією”, – заявив Гварамія.

Він також зазначив, що має інформацію про те, що “в тюремну лікарню вже помістили спеціального ув’язненого, який про це подбає”.

Саме тому, адвокат закликав омбудсмена Грузії Ніно Ломджарія стежити за ситуацією навколо Саакашвілі.

Нагадаємо, колишньому президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі в п’ятницю пізно ввечері лікарі провели процедуру переливання крові, і в суботу стан його здоров’я стабілізувався. Про це повідомляє особистий лікар екс-президента Ніколоз Кипшидзе.

“Один з параметрів аналізу крові у Саакашвілі був поганим, тому місцеві тюремні лікарі і бригада з реанімобіля допомогли зробити мені переливання, після чого стан Саакашвілі стабілізувався”.

Медик вважає, що Саакашвілі необхідно госпіталізувати в міську клініку під спостереження лікарів, оскільки “криза може повторитися, а в тюремній лікарні впоратися з нею буде складно”.

Кипшидзе розповів журналістам, що на даний момент стан здоров’я Саакашвілі “задовільний, краще, ніж було вчора”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що раніше Міхеіл Саакашвілі погодився на госпіталізацію. Таке рішення ухвалили медики після обстеження затриманого політика. Голодування експрезидент Грузії оголосив ще три тижні тому.

Щобільше, за повідомленнями грузинських ЗМІ, до лікарні потрапив Ніколоз Саакашвілі. У батька затриманого колишнього президента Грузії діагностували інфаркт. Про це повідомляє APSNY.

Ніколоз Саакашвілі потрапив до клініки Чапідзе у Тбілісі. За попередніми даними, пацієнта мають виписати додому вже 22 жовтня. У клініці кажуть, стан Саакашвілі – добрий, більше інформації не можуть надати через конфіденційність.

Нещодавно батько звернувся до затриманого політика з проханням припинити голодування. Він наголосив, що рішення Міхеіла Саакашвілі не вживати їжу “не принесе ніякої користі його здоров’ю, а лише нашкодить”.

«Зараз потрібно мобілізувати твою енергію разом з народом. Знай, що голодування вже ллє воду на млин ворогів. Прошу тебе припинити цю акцію, набратися сил і енергії для подальшої боротьби», – написав Ніколоз Саакашвілі.

У цьому контексті не зайвим буде згадати про те, що нещодавно заарештований експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі надіслав привітання своїм прихильникам. У мережу потрапило відео, на якому арештант визирає з вікна камери та складає долоні у формі сердечка.

Оператор знімав відео здалеку, тому кадри вийшли не дуже чіткими. На фоні чути музику та вигуки прихильників експрезидента, які чатують під в’язницею.