Старша дочка прем'єр-міністра сама собі проколола з десяток дірок, а молодша знімає смішні ролики і викладає їх в інтернет.

Дочери Яценюка прокалывают друзьям уши и берут интервью у кота

Сестер Яценюк складно знайти в інтернеті. 

Дітей Арсенія Яценюка можна дуже рідко побачити на публічних заходах. Зазвичай дівчатка з'являються зі своїми батьками кілька разів у році перед камерами: на свято останнього дзвоника, Великдень чи мітингах. «Вістям» вдалося роздобути кілька фотографій. На них Христина і Софія Яценюк зовсім не схожі на тих пай-дівчаток, якими їх звикли бачити.

Підліток-бунтарка

Старша дочка Арсенія Петровича ретельно приховує свої сторінки в соціальних мережах. Знайти її можна під псевдонімом. Як нам вдалося дізнатися, у дівчини незвичайне захоплення — Христина обожнює пірсинг. Більш того, вона проколює частини тіла собі і друзям. Ми нарахували, що на її обличчі близько десяти дірок: в вухах, у роті і в носі. Саме екстремальне рішення, мабуть, смайл-пірсинг. Це сережка у вуздечці під верхньою губою. «Мама в курсі, але не схвалює всього цього, а від папи Христина приховує, що зробила таке», — розповіли нам знайомі дівчата

Дочери Яценюка прокалывают друзьям уши и берут интервью у кота. Фото 1

Христина Яценюк приховує від тата пірсинг. Фото: Соцмережі

Та й сама дівчина в соцмережах пише, що батька ходить без сережок: «Я знімаю. І зараз такий час, що я його майже не бачу. В годину ночі приходить, якщо не пізніше. І в сім ранку йде. Не до цього зараз. Не хочу йому говорити не з-за того, що лаяти буде. А просто не хочу засмучувати».

Дочери Яценюка прокалывают друзьям уши и берут интервью у кота. Фото 2

Школярка експериментує з іміджем: фарбує волосся і робить макіяж. Фото: Соцмережі

Не боїться експериментувати 14-річна школярка і з кольором волосся. Зовсім недавно вона перефарбувалася в радикально рудий. У вільний від навчання час 9-класниця ходить з яскравим макіяжем: червоні губи й чорні стрілки. Судячи із записів в соціальних мережах, цього літа Христина вже встигла відпочити в Туреччині і збирається в Одесу. А між поїздками сестри відпочивають на дачі під Києвом. Нагадаємо, у прем'єр-міністра є заміський будинок в селі Нові Петрівці.

Маленька баловница

Молодша, Софія, дуже артистична. Вона бавиться, записує відео для блогу.

Дочери Яценюка прокалывают друзьям уши и берут интервью у кота. Фото 3

Соня багато подорожує і записує відео-привіти з різних країн. Фото: Соцмережі

У неї багато знімків з Європи і екзотичних курортів. 10-річна дівчинка хвалиться, що у неї в акваріумі живе міні-акула.