во2

На Волині у Маневицькому районі триває протистояння між правоохоронцями, громадськими активістами та нелегальними копачами бурштину. До речі, останніх, за деякими даними вночі у манецикьких лісах сконцентрувалося до кількох тисяч. Тож волинські провохоронці змушені були чекати підкріплення.

Близько тисячі співробітників силових органів були направлені до Маневицького району Волинської області, аби завадити незаконному видобутку бурштину

Про це повідомляє прес-служба обласного управління МВС, передає Корупція Інфо

"На охорону громадського порядку залучено близько тисячі співробітників УМВС, СБУ, УДСНС, НГУ, Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, представники громадських організацій. Крім цього, на допомогу прибули працівники міліції особливого призначення із сусідніх областей", – йдеться у повідомленні МВС.

Правоохоронці станом на ранок 23 вересня затримали чотири транспортних засоби та 17 осіб. Вилучено бурштин, грошові кошти та інвентар для видобутку сонячного каміння.

Наразі на місці інциденту зібралося близько 200 громадян та 20 транспортних засобів, які намагаються потрапити до лісового масиву.

Зранку копачі бурштину зібралися біля одного з блокпостів міліції біля села Костюхнівка Маневицького району Волинської області та почали перекривати дорогу до Варшави.

Як повідомляє у «Фейсбук» журналіста з Рівненщини Інна Білецька, старателі також не випускають міліцейські машини і викурюють нацгіардійців з лісу димом, перекривають дороги.

«Кажуть, то рівненська чума. Кажуть, лиш наші вміють так швидко копати, щоб за три дні вісім гектарів лісу вбити», – зазначає Білецька.

«Тепер я вже зла! Вони йдуть і кричать: «Слава Україні! Героям слава!». Люди, копачі йдуть і кричать. А там війна когось просто зараз рятують від крововтрати», – додає журналістка.

На Волині на боротьбу з "чорними" копачами кинули БТР і тисячу силовиків - фото 3

На Волині на боротьбу з "чорними" копачами кинули БТР і тисячу силовиків - фото 4

На Волині на боротьбу з "чорними" копачами кинули БТР і тисячу силовиків - фото 1

На Волині на боротьбу з "чорними" копачами кинули БТР і тисячу силовиків - фото 2

во  во3