Денис Шмигаль закликав відповідальні органи на місцях перевірити інформацію щодо виділення окремих палат для, нібито топ-чиновників. Інформація про підготовку віп-палат опублікували напередодні.

Уряд не видавав жодних вказівок щодо облаштування особливих палат для високопосадовців. Про це у своєму Telegram-каналі написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«З огляду на це, звертаюся до представників місцевої влади, у підпорядкуванні яких перебувають комунальні медичні заклади. Закликаю, щоби всі відповідальні органи на місцях перевірили інформацію щодо виділення окремих палат і прозвітували.

Моя позиція: ніяких VIP-палат для чиновників бути не може! Палати з місцями, обладнаними для охорони, мають бути лише для осіб, які прибувають із закладів пенітенціарної системи», – наголосив Денис Шмигаль.

У свою чергу, за даними джерел в Офісі президента, Зеленський теж різко відреагував на цю новину і уже навіть поговорив про це з мером Києва – Віталієм Кличком. Про це повідомляє телеграм-канал “Легітимний”.

“Зеленський був незадоволений темою про VIP-палати. Тому в розмові з Кличком він заявив, що це розпорядження він скасує, хоча його відмовляли від цього. Багато в ОП пропонували як зазвичай« не помітити »цього інформаційного скандалу”, – йдеться у повідомленні каналу