Французький кінорежисер Жан-Клод Бріссо, відомий своїми кінороботами "Звук і лють", "Біле весілля" і "Дівчина з нізвідки", помер в Парижі 11 травня в віці 74 років, повідомляє газета Monde з посиланням на сім'ю кінематографіста.

При цьому видання не уточнює обставини смерті режисера. У свою чергу агентство Франс-Прес з посиланням на оточення кінематографіста повідомляє, що він помер в лікарні внаслідок тривалої хвороби.

Бріссо отримав дві нагороди Каннського кінофестивалю – в 1988 році за фільм "Звук і лють" він завойований "Спеціальний приз молодіжного журі", а в 2003 році режисер отримав "Премію французької культури французькому кінематографістові року" за стрічку "Таємні пристрасті".

Monde повідомляє, що у фільмі 1989 року "Біле весілля" знялася юна актриса Ванесса Параді, за свою роль вона отримала французьку премію "Сезар" в номінації "Найбільш багатообіцяюча актриса".

У 2012 році повідомлялося, що Бріссо став переможцем 64-го кінофестивалю в швейцарському місті Локарно і володарем "Золотого леопарда", а також 90 тисяч швейцарських франків за стрічку "Дівчина з нізвідки".