Колишній спортсмен помер після тривалої хвороби у віці 82 років.

Відомий фінський боксер Оллі Мякі помер в суботу на 83-му році життя. Про це повідомила газета Ilta-Sanomat з посиланням на заяву його сім'ї.

Мякі пішов з життя в місті Кіркконуммі після довгої хвороби. Він був боксером в легкій ваговій категорії і одним з найуспішніших представників цього виду спорту в історії Фінляндії.

У другій половині 1950-х років він виступав за збірну Фінляндії, став чемпіоном Європи, двічі чемпіоном Скандинавії, чотириразовим чемпіоном національної першості, був учасником багатьох міжнародних турнірів. Про Мякі і його чемпіонський поєдинок, який був організований в 1962 році в Гельсінкі, кілька років тому зняли фільм "Усміхнена людина", міжнародна назва картини – "Найщасливіший день в житті Оллі Мякі".Уже будучи лідером національної збірної, він повинен був представляти країну на літніх Олімпійських іграх 1960 року в Римі, однак на них його не пустили через політичні причини – через членство в Фінській робочій спортивній федерації, відомої своєю яскраво вираженою лівою спрямованістю. Після цього Мякі вирішив покинути збірну і піти з любительського боксу в професійний, де дебютував вже в жовтні 1960-го.

Кар'єру він все ж продовжив – в лютому 1964 року в першій напівсередній вазі завоював пояс чемпіона за версією Європейського боксерського союзу (ЕБС). До сих пір він – єдиний фін, якому вдалося стати чемпіоном Європи як серед любителів, так і серед професіоналів. У 1973 році він назавжди покинув ринг, провівши в професійному боксі 50 боїв, перемігши в 28.