Від коронавіруса на 68-му році життя помер голова Всеукраїнської ради церков Василь Райчинець. Про це пише газета “Слово про слово”.

Старший єпископ Української Євангельської Церкви, головуючий Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, Василь Райчинець помер у лікарні в Ужгороді.

Пастор Анатолій Якобчук написав, що причина смерті – підтверджене захворювання на коронавірус, проте пізніше видалив це речення.

Слова співчуття висловив і глава ПЦУ Епіфаній.

“”З глибоким сумом сьогодні дізнався про те, що завершилося земне життя і відійшов до вічності старший єпископ Української Євангельської Церкви Василь Федорович Райчинець, який останні півроку також був черговим головуючим у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій. Висловлюю співчуття родині померлого, громаді, усім, хто поділяє біль утрати”.

Як відомо, Василь Райчинець народився 19 жовтня 1952 року в селі Поляна Свалявського району Закарпатської області. Отримав богословську і музичну освіти.

У 1987 році він був обраний церквою Християн євангельської віри (ХЄВ) у селі Поляна на пасторське служіння, а в 1990 році став заступником старшого пресвітера Союзу. У 1995 році на черговому З’їзді Союзу ХЄВ Василь Федорович Райчинц був обраний старшим єпископом Союзу.

Також з 2010 року Василь Райчинець був президентом Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської.