Не стало найстарішого соліста російського Маріїнського театру Володимира Лопухова. Він помер у віці 75 років в північній столиці. Про його смерть повідомляють місцеві ЗМІ, посилаючись на джерело, близьке до оточення артиста. У прес-службі театру, де довгі роки служив артист, підтвердили трагічну звістку.

Поки немає даних про дату і місце похорону, а також про громадянську панахиду. Дане питання ще не вирішене.

Найстарішого соліста Маріїнського театру не стало минулої неділі, 17 листопада. Володимир Лопухов важко хворів і тривалий час боровся зі своєю недугою, проте всі зусилля виявилися марними – хвороба виявилася сильнішою.

Володимир Лопухов належав до найстарішої балетної династії Санкт-Петербурга, він є сином знаменитого танцівника Федора Лопухова.

Володимир Лопухов в 1964 році закінчив Ленінградське академічне хореографічне училище ім.А.Я.Ваганової і відразу ж був прийнятий в трупу Ленінградського державного академічного театру опери та балету імені С. М. Кірова, де прослужив до 1987 року.

В репертуарі Володимира Лопухова були партії в балетах російських, радянських і зарубіжних композиторів, танцювальні номери в оперних спектаклях.

В кінці 1980-х – 2000-і роки найстаріший соліст Маріїнського театру працював викладачем і постановником балетних вистав у різних трупах Венесуели.