У Львові від витівок літньої жінки потерпає цілий під'їзд багатоквартирного будинку. 73-річна Світлана тиждень тримала померлого чоловіка за шафою.

Нестерпний сморід змусив сусідів зайти до жінки додому. Там, крім безладу, вони знайшли труп її чоловіка, котрий був за шафою, накритий курткою. Люди припускають, що тіло пролежало щонайменше тиждень – стільки часу вони не бачили Бориса.

"Спалила мені двері, порізала мені в туалеті двері, у коридорі постійно виливала сечу. Часто поліцію викликала, там заяви на неї є", – каже Ірина Закутна.

"Тероризує, фактично, своєю поведінкою весь під'їзд. Вона то підпалює, то погрожує, то взагалі неможливо жити – ми живемо у постійному страсі. Мало того, що вона з сусідів знущається, вона ще знущається з тварин, вона їх б'є палкою, забиває", – каже Єлизавета Гуршал.

У жінки начебто є син, але його десять років не бачили. Люди не знаходять управи на сусідку і бояться за своє життя

. "В нас маленькі діти, ми можемо не встигнути – в той момент відбігти кудись, бо то в під'їзді на нас все летить, і тут все летить і підпалює. Ми можемо не прокинутися вночі, тому що це є дерев'яне перекриття, там купа сміття, паперу, воно просто спалахне в один момент", – озвучує страхи Ліля Малішевська.Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

На сусідку люди скаржилися на гарячу лінію міста та до поліції. Правоохоронці цьогоріч вже тричі приїздили на виклики, але нічого вдіяти не можуть – жінка дверей не відчиняє, а зайти силоміць вони не мають права.

"Копію матеріалів ми скерували на психо-неврологічний диспансер, щоб вийшов якийсь чи психіатр, оглянув та надав нам відповідь з даного факту, але по теперішній час ми відповіді не отримали", – розповів дільничний Шевченківського відділу поліції Роман Вархоляк.

Юрист вважає, що подбати про свою безпеку мають передусім самі сусіди. Оскільки чоловік помер, жінка залишилася без опікуна. Своєї недуги вона не визнає, відтак люди мають клопотати, аби держава призначила їй доглядальника, а вже він подбає про шпиталізацію чи лікування.

"До спеціалізованих психіатричних закладів особа повинна бути поміщена за рішенням суду, за її усвідомленою згодою або за згодою опікуна", – пояснила юрист Наталія Жеманова.