Третьокласник опинився в лікарні зі струсом мозку

У Кропивницькому кілька школярів побили учня третього класу. Дитина виявився в лікарні зі струсом мозку.

Третьокласник Ваня Щербаков зізнався, що не розуміє, чому його побили четверо хлопців.

“Вони удвох на мене напали. Потім покликали свого третього і четвертого”, – згадав потерпілий школяр.

“Вдарили по голові, штовхнули. В ребро вдарили, в живіт”, – додав він.

Про бійку Ваніна мама дізналася, коли приїхала в школу за сином. Жінка обурилася, що ніхто з учителів не надав допомоги її хлопчикові – Ольга сама викликала швидку і поліцію.

“Діти підійшли і сказали, що була бійка. При цьому підійшов завуч, вчитель. Ми стали розбиратися, на той момент я вже викликала поліцію і швидку. А дитину забрали в лікарню з діагнозом” струс мозку “, – сказала мати постраждалого школяра.

У школі виправдовуються, що сутичку школярів помітили не відразу, тому що вона спалахнула на перерві. Коли ж класний керівник прибігла на шум, хлопці кинулися хто куди. А швидкої не викликали, бо Ваня нібито відчував себе нормально.“Можна сказати, хлопчики розбігалися в цей час, і свого хлопчика я піднімаю з підлоги, запитала два рази -” потрібна тобі допомогу медичної сестри? “, На що він категорично сказав” не треба “, – згадала класний керівник потерпілого школяра Наталя Бурага .

Конфлікт хлопців почався в туалеті. Першокласник настав Івану Щербакову на ногу, а той відповів ненормативною лексикою. Через що першокласник і прийшов з братом, щоб помститися кривдникові.

Шестикласник Ерік заявив, що тільки намагався захистити молодших, тому і вдарив вдарив Ваню.

“Я до нього підходжу і кажу -” що ти б’єш слабких? “Він мене послав, і я дав йому ось сюди, вдарив, і він впав”, – пояснив Ерік.

Те, що Ваня вже лежав на підлозі, братів-першокласників не зупинило, і вони продовжили його бити.

Мама братів-першокласників просить вибачення у Івана. Мовляв, з дітьми бесіду провела. Але в те, що били по голові, не вірить.

“У мене діти маленькі, сім років їм. Як вони можуть бити, щоб дитина потрапила до лікарні? Ніяк. І вони не високі, вони маленькі ростом. Молодший вдарив по нозі, а старший вдарив по дупі”, – каже мати першокласників Гізела Відражко .

Ользі Щербакової вибачень недостатньо. Жінка написала заяву в поліцію.