Вчора на території житлового масиву “Райдужний” було скоєно напад на депутата Таїровської селищної ради Дмитра Кривого.

На кадрах видно, як банда невідомих очікувала на депутата, а коли він з’явився в їхньому полі зору одразу почали його жорстоко лупцювати. Перехожі спробували затримати злочинців, але і вдалося втекти.

Відомо, що життю потерпілого нічого не загрожує. Депутату надали необхідну медичну допомогу, він дає свідчення поліції.ЗМІ зв’язали подію з боротьбою за владу в Таїрові, напад було скоєно за час до початку сесії селищної ради, а нещодавно іншому таировскому депутату спалили яхту.

Нагадаємо, що у Київській області невідомі напали на нардепа і колишнього кандидата в президенти Віталія Купрія. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції області. Копам вдалося затримати одного з нападників, який виявився громадянином Росії Русланом Хажмурзаєвим, що має вид на проживання в Україні. Автомобіль, на якому Руслан втік з місця злочину, вилучили в якості речового доказу. Мотиви і обставини нападу встановлюються в рамках провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу – хуліганство.Руслан Хажмурзаев – це професійний боєць ліги WWFC, член всеукраїнського патріотичного руху “Гідність нації”. Він є громадянином РФ чеченського походження.