Уряд розраховує на те, що в наступному році рівень інфляції в Україні складе 7,4% Про це сказано в проекті бюджету, який Кабінет міністрів закладає на наступний календарний рік.

В уряді запевняють українців, що доходи нібито залишаться стабільними, а ціни на продукти, якщо і буду рости, але не в таких темпах, як спостерігалося кілька років тому.

Крім цього, Кабінет міністрів в наступному році очікує приріст показника ВВП відразу на три відсотки. Чиновники, які займалися розробкою проекту бюджету, не виключають, що ВВП України може і далі рости.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Якщо переводити в грошовий еквівалент, то приріст ВВП, за прогнозами уряду, складе близько одного трильйона гривень. У Кабміні також сподіваються, що завдяки подібним показниками економіка почне оживати.

Ще Кабмін планує в державному бюджеті на 2019 збільшити витрати на оборону на 31,5 млрд грн, або на 18% – до 209,5 млрд грн.

В свою чергу Гройсман встиг підкреслити, що в бюджеті 2019 року збережено фінансування програм, які були розпочаті в 2018 році.