У відчаї через втрати та невдачі російські окупаційні війська обстрілюють західні області України, аби деморалізувати людей, посіяти паніку та показати, що ніде немає спокійного місця.

Про це в ефірі телемарафону повідомив Вадим Денисенко – радник міністра внутрішніх справ.

«росіяни намагаються показати, що немає жодної точки, де можна бути спокійними. Це потрібно для деморалізації українського суспільства», — сказав радник.

Денисенко нагадав про те, що 12 березня вночі повітряну тривогу оголошували по всій території, а за день до цього — на половині території країни.

«Вони пробують показати, що в країні немає безпечного місця. Особливо розуміючи, що Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська області з великою кількістю переселенців», — зазначив Денисенко.

Сьогодні, 13 березня зранку, росіяни влучили по Міжнародному центру миротворчості та безпеки (більш відомий як Яворівський військовий полігон) на Львівщині. По цьому Яворівському полігоні війська російської федерації запустили вісім ракет. За попередніми даними, система ППО збила одну ракету, зазначив радник.

Руслан Марцінків, мер Івано-Франківська повідомив, що зранку, приблизно о 6:30, одразу після закінчення загальноукраїнської тривоги, яка тривала майже три години, у місті були чутні вибухи. Міський голова інформує, що за попередніми даними, ці удари були здійснені по аеропорту. Інфраструктура аеропорту практично знищена, та постраждалих немає. Нагадаємо, що це вже третій обстріл місцевого летовища.

 В ефірі телемарафону Марцінків сказав, що керівництво з’ясує, чому система оповіщення про небезпеку не спрацювала знов.

«За попередньою інформацією сьогоднішні ранкові вибухи були від удару по аеропорту. Зараз деталі ще встановлюються. Я нагадую, що ціль ворога – посіяти паніку і страх. Ворог може і буде завдавати ударів в тилу України.Треба бути максимально уважними та обережними, коли чуєте повідомлення про небезпеку з офіційних джерел», – заявив Руслан Марцінків.

Влада закликає не піддаватись паніці! Пам’ятаймо, що ми тил військових, їм потрібна наша підтримка та сила! Не дозвольте окупантам дестабілізувати ситуацію. Разом до перемоги!