Підозрювана вимагала від жертви розлучення з дружиною.

У суді міста Омськ розглядають справу артистки Музичного театру, її підозрюють в тому, що вона вбила свого коханця. Трагедія сталася в серпні цього року. Молода кларнетістка, за версією слідства, вдарила 53-річного сантехніка ножем в груди після того, як він відмовився з нею одружитися.

“Він неодноразово піднімав на мене руку. У 2016 році я знімала побої – була поверхнева травма шиї, синці на руках”, – розповіла підозрювана.

За її словами, вбитий часто напивався на роботі і просив у жінки грошей. Однак артистка зізналася, що любила чоловіка, тому все терпіла.Незважаючи на відносини з кларнетісткою, сантехнік був одружений, що перший час приховував. Його дочка розповіла NGS55, що підозрювана часто телефонувала їм з матір’ю – на ніч навіть доводилося вимикати телефон:

“Будучи п’яною вона повзла за ним до будинку, приходила під двері нашої квартири і кричала на всю сходову площадку, щоб він розлучився”.

Артистка Музичного театру зараз перебуває під домашнім арештом. Підозрювана повідомила, що колеги і близькі не відвернулися від неї після того, що сталося, а також сподівається продовжити музичну кар’єру.