Львів – одне з найгарніших міст України, але при всій своїй красі та автентичності, це місто і є одним з найбрудніших в Україні. Мабуть, лише глухий не чув про сміттєвий колапс у місті Лева, який виникнув минулого року.

І схоже, проблема сміття у місті й досі не вирішена, оскільки мешканці скаржаться на купи сміття посеред вулиць Львова, які ніхто не прибирає.

Ось до прикладу декілька звернень від громадян щодо стану смітників:

“Нове стихійне сміттєзвалище на Олени Степанівни 10. Двірники регулярно скидують туди мішки з листям, люди це бачать і поповнюють. Прохання поприбирати і повпливати на відповідальне ЛКП щоб вивозили листя і сміття в призначене місце!” – забив на сполох львів’янин Юрій на гарячій лінії міста.

Ось до прикладу ще одне недавнє звернення до комунальників:

По вулиці Римлянина знову склалась подібна ситуація. Контейнери переповнені, а сміття довільно валяється поряд.Про це на “Гарячу лінію міста” повідомила небайдужа місцева мешканка Ольга Богданівна. Вона виклала у соціальній мережі відповідне фото з дописом:”Прошу звернути увагу – це смітники на вул. Римлянина біля поліклініки. Не знаю чому їх не вивозять і це вже не вперше!”

До слова, львів’яни неодноразово скаржилися на ігнорування комунальними службами сміття, яке збирається довкола контейнерів та викликає обурення містян. Відходи вивозять нерегулярно, що викликає сміттєвий колапс у місті.

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]

І всі ваші свілини та відео будуть опубліковані на нашому сайті “Корупція Інфо” та ютуб-каналі.