Старовинне місто Лева – туристичне місто. Він вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів, щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. Окрім жахливих доріг, різних незавершених ремонтних робіт, Львів нас радує жахливими умовами будинків та державних закладів. Тому, від цього міста можна очікувати багато чого неприємного та небезпечного.

Жителі Львова борються з владою, адже не планують миритися з такою бездіяльністю.“Шевченківський район, вул. Реміснича, після ремонту Замарстинівської частково відкрився проїзд. Напроти будівництво Авалон. Дороги немає, ну зрозуміло будова ремонт. Але тротуарів теж немає, діти з будинків виходять просто на проїжджу частину. Двосторонній рух, схеми руху теж немає. Порадьте як відвоювати щоб зробили тротуар задля майбутньої безпеки”

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]