Старовинне місто Лева – туристичне місто. Він вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів, щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. Окрім жахливих доріг, різних незавершених ремонтних робіт, Львів нас радує жахливими умовами будинків та державних закладів. Тому, від цього міста можна очікувати багато чого неприємного та небезпечного.

Жителі Львова борються з владою, адже не планують миритися з такою бездіяльністю.

“Доброго дня по вулиці Янева 1,автоцентр Ірен кожного ранку в зимовий період чимось розпалює твердопаливний котел. Вікна відкрити і жити біля цього Автоцентру не можливо. Чи має Автоцентр Ірен дозвіл на користування твердопаливним котлом ?”.

“Неможливо відкрити балкон, добре шо хоч шини не палять”.“Сморід скажений, палять всю таблицю Менделеєва. Хоча скоріш за все навіть дрова палити прямо під вікнами заборонено. Вся кіптява відчувається в підїзді та квартирі.”

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]