Старовинне місто Лева – туристичне місто. Львів вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів , щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. Окрім жахливих доріг, різних незавершених ремонтних робіт, Львів нас тішить жахливими умовами будинків та державних закладів. Тому, від цього міста можна очікувати багато чого неприємного та небезпечного.

Мешканці Львова борються з владою, адже не планують миритися з такою бездіяльністю.Тротуар на куті вулиць Глібова і Поповича (Галицький р-н) повністю зруйнований (в т.ч. повалений каналізаційний люк) вантажівками підрядника, який виконує роботи по вул. Повича 9. Прошу відремонтувати тротуари на вул. Глібова і вул. Повича, – пише небайдужа мешканка Львова.

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]

І всі ваші світлини та відео будуть опубліковані на нашому сайті “Корупція Інфо” та ютуб-каналі.