Президент Володимир Зеленський звернувся до парламенту Південної Кореї. Він закликав допомогти Україні зупинити російську агресію. Президент України попросив системи ППО, літаки, танки, бронетехніка, артилерійські системи.

“47 днів ми захищаємося. Наші Збройні Сили України борються героїчно, використовуючи наявні ресурси… Ми потребуємо значно більше, щоб вижити в цій війні проти держави, яка не рахує вбитих. Ми потребуємо систем ППО, літаків, танків, бронетехніки, артсистем, боєприпасів, і у вас є те, що може бути незамінним для нас. Коли стоїть питання про виживання у війні, потрібно давати принципові відповіді, потрібно допомагати”, – заявив президент під час телемарафону.

Росія витратила десятиліття та сотні мільярдів доларів, які витратила на підготовку до війни проти України

“Це сотні мільярдів доларів, отримані за експорт нафти та газу й направлені на виробництво й накопичення озброєння. Вже більше 2 тисяч ракет Росія випустила по наших містах. Артилерійські снаряди просто неможливо порахувати”, – зазначив Зеленський.

За його словами, Росія підло використовує людей для підготовки ведення війни. Адже росіяни живуть в тотальній бідності й не можуть собі дозволити навіть найпростіші речі.

Президент звернув увагу на те, що коли ворог зайшов у наші міста та села, то був шокований якістю життя.

“Їхні солдати дивувались побутовій техніці, їжі. Багато окупантів просто не бачили такого в своєму житті. Тому в районах, де змгли вдертись, майже одразу зайнялись мародерством”, – підкреслив президент.

Росія не зупиниться в Україні, вона може піти й в Азію і становити загрозу для всього світу. Тому важливо, щоб Україна її розбила.

“І це війна Росія не просто на підкорення України. Це тільки перший крок. Спочатку Росія хоче знищити нашу незалежність, нашу державу, пошматувати її. Хоче знищити усе, що робить нас українцям, робить нас окремою нацією. А потім піти далі у Європі, далі в Азію”, – заявив Зеленський.

Він також звернув увагу, що є загроза й для сусідніх з нами країн Європи.

Президент заявив парламентарям Південної Кореї, що Росія використовує свідому тактику знищення інфраструктури в Україні.

“Авіаційними ударами Росія знищила вже сотні інфраструктурних об’єктів в Україні, які забезпечували нормальне економічне та соціальне життя в Україні. Російські ракети та авіація руйнують нафтобази, склади з продуктами аеропорти та інше”, – сказав президент.

Зеленський зауважив, що Росія не зупиняється. Вона почала новий підступний наступ з надією зламати наш національний опір.

“Щоб спробувати нанести нові удари, окупанти сконцентрували десятки тисяч людей та техніки. Найгірша ситуація в Маріуполі. Південне портове місто заблокували російські війська з 1 березня. Це було півмільйонне місто, в яке вони не дозволяли вивозити їжу та воду. Маріуполь зруйновано”, – заявив глава держави.

За словами Зеленського, Росія сама не зупиниться, на це не варто сподіватися. Тому попросив допомогти її зупинити. Адже Південна Корея має зброю, яка потрібна нашій державі.