В.о. міністра охорони здоров'я розповіла про те, як уберегтися від гельмінітів, передає Корупція.Інфо.

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, скандальна чиновниця повідомила, що зараз в Україні існує велика небезпека заразитися глистами. За словами жінки існують різні засоби для профілактики цього захворювання.

Популярне: "Прощавай школа …": У Мережу просочилися фотографії дочок Порошенко з випускного. Тільки подивіться на цих близнят

"Починаючи від вживання часнику та гарбузового насіння і закінчуючи проносними засобами і промиванням кишечника і навіть сильних антибіотиків"Супрун додала, що зараження гельменітамі може бути пов'язано з недотриманням правил гігієни, а також брудною водою або недоготованою їжею. Розповіла Супрун і про те, як визначити симптоми.

Якщо таке станеться, то основними симптомами буде не скреготіння зубами (бо це міф), а біль в животі, діарея, нудота, здуття живота, постійна втома, проблеми зі сном, зниженням або посиленням апетиту або невмотивована втрата ваги. Рідше можуть розвиватися такі симптоми, як підвищення температури тіла і сухий кашель.

Супрун додала, що необхідно мити руки не тільки з водою, але і милом після кожного контакту з будь-якими предметами, любьмі, тваринами.