Майже кожна людина хоч раз хотіла б дізнатися, що чекає її в майбутньому. Українці не є винятком, оскільки вони перебувають у нестабільній ситуації, в якій не можна бути впевненим у завтрашньому дні. 

Щоб відшукати надію та впевненість, люди вивчають пророцтва про Україну на 2019 рік. Дехто вважає, що вони дозволять підготуватися до тяжких часів чи дізнатися, коли нарешті припиняться бойові дії та налагодиться життя українців.

Пророцтва і прогнози від Алекперова на наступний 2019 рік говорять про те, що суттєвий вплив на подальший розвиток держави, а також на її основні сфери матиме перебіг конфлікту на сході держави. 

Перш за все, влада почне витрачати на підтримання конфлікту, озброєння армії, закупівлю техніки набагато більше коштів, що стане серйозним ударом для економічної сфери. Можливо, суттєво збільшиться інфляція, а заплановані підвищення заробітних плат та соціальних стандартів не встигатимуть за її ростом. Через це українці потерпатимуть від високих цін на усі види товарів та послуг. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Стануть більш напруженими відносини з міжнародними кредиторами, бо Україна повільно та погано виконує умови, що були висунуті представниками МВФ. Виникатимуть екологічні проблеми, які є наслідком корупційних проявів. Контролюючі органи закриватимуть очі на діяльність бізнесменів, а це суттєво нашкодить навколишньому середовищу.

Ясновидець казав, що Україна має навчитися швидко пристосовуватися до чергових змін. Шляхом реформ, прийняття законопроектів та дійсно доцільних змін можна буде уникнути багатьох проблем. Але це вже залежить від того, яку саме політику буде вести державна влада та як до цього ставитимуться звичайні громадяни.

 

Джерело