Gas_391

Вже третю добу частина будинку, що на  вулиці Героїв Упа, 30 живе без газу.

Як повідомив  один із мешканців цього будинку, люди зверталися із цією проблемою до "Львівгазу", але у компанії конкретних пояснень щодо цієї ситуації споживачам так і не надали, передає Корупція.Інфо.

На усні звернення в "Львівгаз" нас просять звертатись  в міліцію,прокуратуру, інспекцію прав та захисту громадян

"Вже три доби частина будинку по вул.Героїв Упа 30 живе без газу. На усні звернення в "Львівгаз" нас просять звертатись  в міліцію,прокуратуру, інспекцію прав та захисту громадян. Нам встановлювали лічильники обліку газу, та не всі згодились або мають можливість в даний час це зробити, і через 1-2 людини, порушуючи наші права та порушуючи договори про надання послуг, відключили декілька газових стояків. Через що більше 10 квартир без газу. Зверталися на гарячу лінію міста, але відповіді так і не отримали",- розповідають мешканці.

Водночас, як пояснили  у прес-службі "Львівгазу", у будинку за адресою Героїв УПА дійсно встановлюють газові лічильники. Саме через це газопостачання до будинку було припинено.

"Дійсно, за цією адресою працівники нашої компанії встановлюють мешканцям та споживачам газові лічильники. Для їх встановлення необхідно газопостачання відключити. Саме через це подача газу до будинку припинена. Хотілося б наголосити, що встановлення обладнання проходить абсолютно безкоштовно. Але частина мешканців відмовляється надавати доступ працівникам компанії до своїх квартир. Чим швидше вони це зроблять, тим скоріше газопостачання буде відновлено.

У компанії застерігають, що через такі дії мешканців будинку, взимку наступного року вони взагалі можуть залишитись без блакитного палива.

"Згідно Закону України до 1 січня 2016 року газові лічильники мають бути встановленими

"Згідно Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу» у квартирах та приватних будинках, у яких газ використовується для підігріву води та приготування їжі (тобто де встановлені газові водогрійні колонки та газові плити),  до 1 січня 2016 року газові лічильники мають бути встановленими. Тобто, через людей, які відмовляться від їх встановлення, газопостачання із 1-го січня буде припинено. А через це можуть постраждати і ті споживачі, які лічильники встановили, тому, що окремо припинити газопостачання ми не можемо", – повідомили у прес-службі "Львівгазу".