Poroshenko

Вузи замість знань і професії видають порожній папірець, вважає президент.

Президент Петро Порошенко за закриття неефективних вищих навчальних закладів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави української держави у вівторок, 31 березня.

Читайте також: Порошенко: В Україні арештують активи росіян, які підтримують агресію

"Болісно скорочувати, але ситуація така, що беруть у молоді гроші, а замість знань і професії видають порожній папірець. І як результат – нульовий інтерес від ринку праці. Такі вузи треба закривати, або надавати інший статус", – сказав Порошенко в ході виступу в Чернігівському національному педагогічному інституті ім. Шевченко.Президент упевнений, що після скорочення кількості вишів престиж і якість освіти буде рости.

Читайте також: Порошенко підібрав кандидатури на посади двох губернаторів – ЗМІ

Порошенко висловив переконання, що поліпшення ситуації в галузі сприятиме процес демократизації освіти.

"Без введення принципу демократизації життя в університетах, що не буде демократизації в суспільстві", – зазначив він, додавши, що якісна освіта є запорукою побудови якісно нової країни.

Варто відзначити, що реформи у вищих навчальних закладах вже почалися, зокрема Кабінет міністрів України ліквідував кафедри військової підготовки в деяких вищих навчальних закладах і створив кафедри військової медицини в ряді медичних вузів.