Старша дочка Анастасії Завортнюк Анна зізналася, що саме зараз надає сили її сім’ї, і як рідні відомої актриси справляються з горем, що обрушилось на них після звістки про страшну хворобу зірки.

З моменту, коли всі дізналися про те, що у Анастасії Заворотнюк рак мозку, минув рік.

Саме весною 2019 року шоу-бізнес потрясла новина, що у актриси, яка стала матір’ю втретє, через певний час після народження дочки Міли виявили гліобластому.

Сім’я не поспішала коментувати ситуацію навколо актриси, але останнім часом старша дочка “прекрасної няні” стала спілкуватися зі своїми підписниками і розповідати, як сім’я Заворотнюк переживає непростий час.

Як зізналася Ганна Заворотнюк, багато сил надає рідним актриси відвідування могили святої Блаженної Матрони Московської.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

До последних нескольких дней у меня не было ни желания, ни сил выходить на связь с миром, я закрылась в своей ракушке. Но я пытаюсь преодолеть это состояние, стать сильнее и менять своё отношение к ситуации. Боль живет во мне каждую секунду, и поверхностные суждения некоторых людей, которые не приведи Господь когда нибудь столкнуться с подобными ударами судьбы, не имеют права меня судить. Могу сказать, что мне действительно захотелось выплескивать свои мысли вам. Пытаюсь найти точку опоры, и чувствую, что вы мне в этом помогаете своей отдачей, тёплыми словами и молитвами за мою самую лучшую на свете маму. Интересно ли вам дальше будет читать мои мысли и размышления о самых разных темах,проблемах? Мечтать вместе? Нашли ли вы этот «коннект» с моим внутренним миром? Будет ли вам интересно читать дальше обо мне и больше узнавать друг друга?✨🤍

Публикация от @ anna_zavorotnyuk

Сім’я до місця її останнього притулку приходить часто і довго проводить тут час. Як зізналася дівчина, відвідування такого святого місця, де також часто бувають сотні паломників, заряджає рідних Заворотнюк, вони черпають сили для того, щоб не опускати руки і жити далі.

Крім того, на могилу до Матрони часто ходить і мати Заворотнюк, тут не раз бачили жінку, що плаче і гаряче молиться. Анна Заворотнюк додала, що не має наміру зараз розповідати журналістам про те, як себе почуває Анастасія Заворотнюк, і, тим більше, брати участь в ток-шоу, спраглих “смажених фактів”.